PE2512FKM070R025L
MFR.Part #
PE2512FKM070R025L
JLCPCB Part #
C4355865
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS