PE2512FKM070R022L
MFR.Part #
PE2512FKM070R022L
JLCPCB Part #
C3947877
Description
1W 22mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS