PE2512FKM070R012Z
MFR.Part #
PE2512FKM070R012Z
JLCPCB Part #
C6250777
Description
12mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS