PE2512FKF7W0R047L
MFR.Part #
PE2512FKF7W0R047L
JLCPCB Part #
C875774
Description
2W 47mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS