PE2512FKF7W0R033L
MFR.Part #
PE2512FKF7W0R033L
JLCPCB Part #
C875771
Description
2W 33mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS