PE2512FKF7W0R028L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2512FKF7W0R028L
JLCPCB Part #
C875768
Package
2512
Description
28mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS