PE2512FKF7W0R014L
MFR.Part #
PE2512FKF7W0R014L
JLCPCB Part #
C875758
Description
14mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS