PE2512FKE7W0R075Z
MFR.Part #
PE2512FKE7W0R075Z
JLCPCB Part #
C7327053
Description
2W 75mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS