PE2512DKF070R025L
MFR.Part #
PE2512DKF070R025L
JLCPCB Part #
C4112403
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS