PE2512DKE7W0R033L
MFR.Part #
PE2512DKE7W0R033L
JLCPCB Part #
C1724365
Description
2W 33mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS