PE2512DKE070R015L
MFR.Part #
PE2512DKE070R015L
JLCPCB Part #
C1705663
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS