PE2010JKM070R047L
MFR.Part #
PE2010JKM070R047L
JLCPCB Part #
C1700826
Description
47mΩ 500mW Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS