PE2010JKF070R047L
MFR.Part #
PE2010JKF070R047L
JLCPCB Part #
C4225780
Description
47mΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS