PE2010JKF070R033L
MFR.Part #
PE2010JKF070R033L
JLCPCB Part #
C1700707
Description
33mΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS