PE2010FKM070R047L
MFR.Part #
PE2010FKM070R047L
JLCPCB Part #
C3971631
Description
47mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS