PE2010FKM070R022L
MFR.Part #
PE2010FKM070R022L
JLCPCB Part #
C1700725
Description
22mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS