PE2010FKF7W0R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2010FKF7W0R015L
JLCPCB Part #
C1705695
Package
2010
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS