PE2010FKE070R07Z
MFR.Part #
PE2010FKE070R07Z
JLCPCB Part #
C5708302
Description
500mW 70mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS