PE2010FKE070R012Z
MFR.Part #
PE2010FKE070R012Z
JLCPCB Part #
C5844433
Description
12mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS