PE2010DKM070R047L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2010DKM070R047L
JLCPCB Part #
C1706709
Package
2010
Description
47mΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS