PE2010DKF7W0R047L
MFR.Part #
PE2010DKF7W0R047L
JLCPCB Part #
C1724350
Description
1W 47mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS