PE2010DKE7W0R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2010DKE7W0R015L
JLCPCB Part #
C1726624
Package
2010
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS