PE1206FRF470R012L
MFR.Part #
PE1206FRF470R012L
JLCPCB Part #
C875617
Description
12mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS