PE1206FKM7W0R015Z
MFR.Part #
PE1206FKM7W0R015Z
JLCPCB Part #
C7261265
Description
15mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS