PE1206FKM470R018Z
MFR.Part #
PE1206FKM470R018Z
JLCPCB Part #
C7326997
Description
18mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS