PE1206FKF470R075Z
MFR.Part #
PE1206FKF470R075Z
JLCPCB Part #
C7326985
Description
1W 75mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS