PE1206FKF070R068Z
MFR.Part #
PE1206FKF070R068Z
JLCPCB Part #
C5844395
Description
250mW 68mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS