PE1206FKF070R051Z
MFR.Part #
PE1206FKF070R051Z
JLCPCB Part #
C6627412
Description
250mW 51mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS