PE1206FKE470R068Z
MFR.Part #
PE1206FKE470R068Z
JLCPCB Part #
C7326983
Description
1W 68mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS