PE1206FKE470R015Z
MFR.Part #
PE1206FKE470R015Z
JLCPCB Part #
C6627409
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS