PE1206DRM470R047L
MFR.Part #
PE1206DRM470R047L
JLCPCB Part #
C4179061
Description
1W 47mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS