PE0805FRM470R034L
MFR.Part #
PE0805FRM470R034L
JLCPCB Part #
C858624
Description
34mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS