PE0805FRM470R013L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0805FRM470R013L
JLCPCB Part #
C1719086
Description
13mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS