PE0805FRF470R018L
MFR.Part #
PE0805FRF470R018L
JLCPCB Part #
C1719452
Description
18mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS