PE0805FRF470R015Z
MFR.Part #
PE0805FRF470R015Z
JLCPCB Part #
C7261234
Description
15mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS