PE0805FRF470R012Z
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0805FRF470R012Z
JLCPCB Part #
C5824493
Description
12mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS