PE0612FKM070R025L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0612FKM070R025L
JLCPCB Part #
C6949819
Package
0612
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS