PE0603FRF7T0R047L
MFR.Part #
PE0603FRF7T0R047L
JLCPCB Part #
C4092516
Description
333mW 47mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS