PE0603FRF7T0R025L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0603FRF7T0R025L
JLCPCB Part #
C858569
Package
0603
Description
25mΩ 333mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS