PE0603DRF7W0R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0603DRF7W0R015L
JLCPCB Part #
C1711363
Description
15mΩ 200mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS