PA2512FKM7W0R015E
MFR.Part #
PA2512FKM7W0R015E
JLCPCB Part #
C5706839
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS