PA2512FKM070R012E
MFR.Part #
PA2512FKM070R012E
JLCPCB Part #
C5840914
Description
-55℃~+170℃ 12mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS