PA2512FKF7W0R033E
MFR.Part #
PA2512FKF7W0R033E
JLCPCB Part #
C5706827
Description
-55℃~+170℃ 2W 33mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS