PA2512FKE7T0R075E
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA2512FKE7T0R075E
JLCPCB Part #
C6351917
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 3W 75mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS