PA2512DKM7W0R015E
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA2512DKM7W0R015E
JLCPCB Part #
C7324281
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS