PA1206FRM470R025L
MFR.Part #
PA1206FRM470R025L
JLCPCB Part #
C7256549
Description
-55℃~+170℃ 1W 25mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS