PA1206FRF7W0R039L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA1206FRF7W0R039L
JLCPCB Part #
C5706773
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 39mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS