PA1206FRF7W0R033L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA1206FRF7W0R033L
JLCPCB Part #
C6949243
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 33mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS