PA0603FRM7W0R015L
MFR.Part #
PA0603FRM7W0R015L
JLCPCB Part #
C7256526
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 200mW ±1% ±75ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS