PA0603FRM070R015L
MFR.Part #
PA0603FRM070R015L
JLCPCB Part #
C6626340
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15mΩ ±1% ±75ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS